Hotel ECHO *** w Cedzynie

HOTEL *** ECHO  w Cedzynie k. Kielc

Hotel *** Echo położony jest w Cedzynie k. Kielc – miejscowości wypoczynkowej w centrum Gór Świętokrzyskich, oddalonej 3 km od Kielc w kierunku na Opatów, Lublin (droga nr S74). Sąsiedztwo zalewu na rzece Lubrzance, największego w regionie, sztucznego zbiornika wodnego, oraz otaczający Hotel sosnowy las, świeże powietrze i dobry mikroklimat to gwarancja udanego wypoczynku w ciszy i spokoju. Jedna z największych atrakcji województwa świętokrzyskiego, trasa Święta Katarzyna – Święty Krzyż, znajduje się jedynie 15 minut jazdy samochodem od obiektu. Ponadto niewielka odległość od centrum Kielc sprawia, że jest to idealne miejsce wypoczynku nie tylko dla tych, którzy pragną spędzić czas na łonie natury, lecz także dla miłośników rozrywek i atrakcji oferowanych w mieście.

Do dyspozycji gości oddajemy 93 miejsca noclegowe w 51 pokojach hotelowych. Każdy pokój jest wyposażony w osobną łazienkę, telewizor oraz telefon. Na terenie hotelu jest bezprzewodowy internet.Na miejscu znajdują się również kawiarnia, kameralna sala bankietowa, taras letni oraz zadaszony krąg ogniskowy. Zapraszamy również do hotelowej restauracji serwującej dania kuchni regionalnej – polecamy szczególnie dania z gęsiny.

Nasz Hotel to doskonałe miejsce do zorganizowania: konferencji, szkoleń czy spotkań biznesowych. Posiadamy centrum konferencyjnym mogącym pomieścić nawet 400 osób. Do dyspozycji Gości oddajemy kompleks wielofunkcyjnych klimatyzowanych sal konferencyjnych wyposażonych w nowoczesną infrastrukturę techniczną zapewniającą odpowiednie rozwiązania dla wszelkiego rodzaju imprez.

Hotel organizuje również:

  • szkolenia,
  • konferencje,
  • pobyty integracyjne, grupowe,
  • przyjęcia okolicznościowe (wesela, chrzciny, bale,bankiety, studniówki  itp.),
  • turnusy rehabilitacyjne.

Grzegorz Kolanko

Kierownik Sprzedaży i Marketingu Hotelu *** ECHO
691 509 817

g.kolanko@musikielce.pl